Fényképezés felsőfokon
Ismerős a „kicsit közelebb”, „még egy lépést hátra”, vagy a homályos zoom probléma? Ezek azok a pontok, amelyek a legkedvesebb pillanatokat is elronthatják. Sokáig őrzött emlékek előbb-utóbb maguk is elmosódottak lesznek, mint a gyengébb géppel készített fotóink.

- választható alapfunkció
- 15 választható felvételtípus
- 14 Smart Auto funkció
- Állítható vezérlés
- 4 időzítés típus
- 4 Smart Movie funkció
- 3 filmméret
- 18x optikai zoomnál a maximális felvételi idő 20 perc
- Hangfelvétel
- 11 Smart Filter funkció
- Ezek mellett szünet felvétel vagy lejátszás közben, állóképfelvétel, idővágás
Nos, a hobbifotósoknak szánt új generációs eszköz sok hibát kiküszöböl – már amit mi véthetünk.
A 24 milliméteres ultraszéles látószög és a 18-szoros optikai zoom garantálja, hogy mindig pontosan az kerüljön a képre, amit szeretnénk, a 14,2 megapixellel pedig még a legkisebb részletek is profi minőségben jelennek meg. Legyen az állókép vagy videó – 720p felbontású HD-ben –, mindig tökéletes képi világot kapunk vissza.
Az OIS (optikai képstabilizátor) remekül kiküszöböli a remegő kezet vagy akár a közlekedési eszközök rázását, tökéletes képeinket pedig a beépített Wi-Fi szolgáltatásnak köszönhetően akár menet közben is megoszthatjuk a Facebookon vagy a Picasán, esetleg elküldhetjük e-mailben, közvetlenül a fényképezőgépről. Az elkészített videóinkat pedig azonnal feltölthetjük a YouTube-ra – ha merjük.
A feltöltött képek egy felhőszolgáltatón kapnak helyet, ezeket aztán egy kattintással menthetjük le később számítógépünkre.•